Lise Müdürlerinden Ziyaret

Samsun il merkezinde bulunan lise müdürleri üniversitemize ziyarette bulundu.  Garip Zeycan Fen Lisesi Müdürü Cebrail YILDIRIM, Atakum Proje İHL Zahit KÖSEOĞLU, Emine Ahmet Yeni İHL Müdürü Mustafa DİLEK, Boğaziçi Anadolu Lisesi Müdürü Büşra BAŞARAN, Samsun Bil Koleji Müdürü M. Nihat ARAS, Samsun Uğur Okulları Müdürü Emin GÜNAYDIN, Özel Bahçeşehir Koleji Müdürü Ünal DURMUŞ, Samsun Anadolu İHL Müdürü İsa ABANOZ ve Samsun Doğa Okulları Müdürü İsmail ÖZDOĞAN’ın katılımı ile gerçekleşen ziyaret sırasında okul müdürlerine senato odasında üniversitemizin tanıtımı yapıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin KAYNAK, Genel Sekreter Doç. Dr. Salih KESGİN, daire başkanları ve öğretim üyelerinin katıldığı toplantıda öğrencilerin tercih dönemlerinde doğru karar vermelerini kolaylaştırmak ve geleceğin meslek alanlarını oluşturan üniversitemiz bölümleri hakkında doğru bilgiye ulaşmalarını sağlamak amacıyla fakülte ve bölümlerimiz hakkında bilgiler verildi.

Lise müdürlerinin sorularını cevaplayan Rektör Yardımcısı KAYNAK, 2019-2020 akademik yılından itibaren yeni bölümleri ile Samsun Üniversitesinin Canik, Ballıca yerleşkeleri ve Kavak Meslek Yüksek Okulunda öğrenci almaya başlayacağını, öğrencilerimize kaliteli bir eğitim ortamı hazırlamak için çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade etti. Toplantının ardından lise müdürlerine Canik yerleşkesi gezdirildi. Henüz bir yıllık bir üniversite olmasına rağmen birçok konuda önemli ilerleme gösterildiğini ve öğrencileri için güzel bir eğitim ortamı oluşturan başta Rektör Prof. Dr. Mahmut AYDIN olmak üzere tüm akademik ve idari ekibi tebrik ettiklerini dile getiren okul müdürleri ziyaretin ardından üniversitemizden ayrıldı.

 

 

10 Temmuz 2019
649 kez görüntülendi