Duyurular

Category

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Üniversitemiz de Karadeniz 8. Kitap Fuarı’nda 151 numaralı stantta 30 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.
Read More
Değerli Öğrencilerimiz; Üniversitemiz Ballıca ve Canik Kampüslerimize ulaşım için otobüs hareket noktaları ve saatleri yayınlanmıştır.
Read More
Samsun Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “Kriz ve Medeniyet Söyleşileri” etkinliğinin birincisi 29 Eylül 2023 (bugün) tarihinde saat 19.00’da gerçekleştirilecektir. Bu özel etkinliğin konuşmacıları, 29 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Yücel ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Özşenel olacaktır. Etkinlik, “İslam İlim Geleneğinde ve Modern Dönemde Hadis...
Read More
Üniversitemiz Uçuş Akademisi Personelimiz Furkan Koçal’ın dedesi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ile tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
Read More
Binlerce işverenin üniversite öğrenci ve mezunlarına yönelik kariyer imkânlarından hemen haberdar olmak ve üniversite kariyer merkezinin sunduğu hizmetlerden kolayca yararlanabilmek istiyorsan doğru adres Yetenek Kapısı. İş/Staj ilanları, kariyer danışmanlığı, kariyer fuarları, etkinlikler ve çok daha fazlasına tek bir tık ile ulaşabilirsin.   
Read More
Üniversitemiz ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında 11 Eylül 2023 Pazartesi günü liselerimizde ilk ders zili Üniversitemiz öğretim üyeleri ile çalacak. Hey liseli genç! Sen de pazartesi günü okuluna gittiğine etrafındaki posterlere dikkat et!
Read More
Üniversitemiz İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Çağan’ın Annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ile tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
Read More
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Takvimi Güncellenmiştir. Güz Dönemi 02 Ekim 2023 Pazartesi günü başlayacaktır.  
Read More
Üniversitemiz Yabancı Diller Bölümü Öğr. Gör. Tuğba Ünal’ın Annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ile tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
Read More
Değerli öğrencilerimiz 2023-2024 Akademik Yılında Zorunlu ve İsteğe Bağlı İngilizce Hazırlık Eğitimi 19 Mayıs ilçesindeki Ballıca yerleşkemizde, Özdemir Bayraktar Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi binamızda sürdürülecektir. Hazırlık eğitimi alacak öğrencilerimize duyurulur!
Read More
2023/3 Öğretim Elemanı Alım İlanı Nihai Değerlendirme Sonuçları (19 Temmuz 2023 tarihli ve 32253 sayılı Resmi Gazete) için tıklayınız.
Read More
2023/3 Öğretim Elemanı Alım İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları (19 Temmuz 2023 tarihli ve 32253 sayılı Resmi Gazete) için tıklayınız.
Read More
1 2 3 41