İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Elemanımız Arş. Gör. Büşra Bahar Balcı‘nın “Evli Çiftlerde Algılanan Eş Duyarlılığına Çocuklukta Ebeveynleşme ve Temel Psikolojik İhtiyaçların Etkileri” başlıklı projesi “TÜBİTAK 1002 Hızlı Destek Programı” kapsamında desteklenmeye değer bulundu. Hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Prof. Dr. Mahmut Aydın RektörRead More
Üniversite tercihinde bulunacak kıymetli aday öğrencilerimiz; Üniversitemiz ve bölümlerimiz ile ilgili tüm konularda 25 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında soru sorup bilgi alabileceğiniz “Aday Öğrenci Canlı Destek Hattı” kullanıma açılmıştır. Sisteme erişmek için lütfen tıklayın. Read More