Samsun Üniversitesi ile ASİYAD Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Samsun Üniversitesi ile Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD) arasında Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek Projesi kapsamında iş birliği protokolü imzalandı. Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve ASİYAD Genel Başkanı Osman Yılmaz protokolün imzalanmasının ardından hayırlı olsun temennilerinde bulundular.
Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen proje kapsamında, gençlerin eğitim ve çalışma hayatında desteklenmesi, başvurabilecekleri bir merkez oluşturularak ihtiyaçlarına yönelik desteğin sağlanması amaçlanıyor.

Protokol töreninde, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ergin Kariptaş, Samsun Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Salih Kesgin , ASİYAD Başkan Yardımcısı Şennur Çetin, ASİYAD Disiplin Kurulu Başkanı Yücel Şirin, Genç ASİYAD Başkanı Aydın Şık, Samsun Genç Memur-Sen İl Temsilcisi Abdullah Yarar, Samsun Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Abdullah Uygar Döner, Samsun Genç Memur-Sen yönetim kurulu üyeleri, öğrenci temsilcileri ve toplulukları yer aldı.
Tören hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

08 Ocak 2022